| MititiCa a întrebat:

Buna din nouhee hee. are cineva pierce in >limba?:.
m`ar interesa sa stiu care sunt reactiile dupa ce il puihappy.
as vrea sa imi bag si eu dupa ce fac 18 ani. nu ma lasa parinti acumlaughing. [am 17on the phone.
siiii. cum arata o fata cu pierce in limba dupa voibig grin.
>mzbig grin<
funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| Gumitzza5 a răspuns:

Poi am euhappy.E frumosbig grin Deci: Cand iti da gaura nu simpti,deoarece iti da repede,zilele urmatoare timp de o saptamana te doare, ti se umfla, nu poti sa mananci sau sa vorbesti clar. Eu sincera sa fiu l-am facut pe la 14 anithinking si inca il mai am, nu mi se mai astupa gaura:Xlaughing. Baftakiss

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cu mancatul va fi o problema. Se va umfla un pic dar trece in cateva zile. Eu nu am si nici nu mi-as pune. Dar mi se pare ok sa vad la alte persoane. Nu mi se pare ca ar arata rau.
Am citit raspunsurile de pana acum si uite, culmea, baietii spun ca "pierce-ul e aiurea". N-as fi crezut.
Si la ce ar trebui sa te astepti. de fapt cred ca stii si tu deja ca majoritatea fetelor cu pierce in limba sunt privite drept... Intelegi tu. Nu zic ca au dreptate, dar mai sunt si oameni din astia.

| EuSiCuMine a răspuns:

Eu am avut asta vara, mama m-a pus sa-l dau jos cand a inceput scoala. Nu e cine stie ce love struck adica mie imi place. cat despre durere. simti o intepatura in limba si o sa se umfle un pic iar vreo 2-3 zile ai sa vorbesti cam sâsâit. Trebuie sa til faca cineva care se pricepe pentru ca daca nu face cum trebuie poti sa-ti pierzi anumite papile gustativa sis a nu simti anumite gusturi:-s

| Robert a răspuns:

Arata dizgratios sincer sa fiu.astea nu sunt o moda ci o tampenie...

| MrSpooky a răspuns:

Arata ca o sperietoare
nu stiu cum e n-am incercat
dar aratati ca naiba cu ala in gura
parerea meahappy

| Reek54 a răspuns:

Niste tampenii. iti bagi metale in gura, de ce sa nu'ti pui si dinti de aur acum. ca na "sunt la moda".

| Reek54 a răspuns:

Gen. fata, stii. daca ai asa ceva o sugi mai bine.

| bistriteanul a răspuns:

Nu am pierce in limba si nici nu sunt interesat sa-mi pun! Din cate am auzit, de la fratele unui prieten de-al meu care a avut, este destul de incomod fiindca nu prea poti manca si asta l-a determinat sa-l dea jos! Simti o usoara greutate pe limba dupa ce-l pui! Apropo, cand te gandesti sa-l dai jos definitiv, cred ca va ramane un dul in limba, in locul unde a fost gaurita! Cat despre cum arata o fata cu pierce, ce sa spun, arata bine! Mai bine pierce in buza decat in limba!

| tauretee a răspuns:

Mda un piercing in limba doare doar muscate cate de limba cu dinti sa vezi ce doare dar dupa ceti baga cercelul si nu prea mai poti vorbi bine ceva timp cred si o fata cu pircing in limba e ca un porc cu cercel in rect si asculta de parintii tai ca eu nu-ti vor raul am vrut sa ma tatuez ca si un prieten de-al meu si nu mau lasat parinti si dupa 1 zi i s-a infectat tatuazul si a ajuns la spitat deci parinti mei au avut dreptate si ai tai au ei iti vor intotdeauna binele nu raul daca te vei infecta? ce o sa faci

| Bianca_8270 a răspuns:

Da am eu laughing. ei bine, nu vei putea mânca ca lumea! cel puțin eu nu am putut trei zile, am băut supă cu paiul laughing, se umflă un pic thinking, dar în rest chiar nu e deloc nasol și nici dureros tongue, eu îl am de vreo 3 luni jumate happy, pe mine ma gâdilat când mi la pus laughing, după mine arată foarte bine o fată cu piercing în limbă, altfel de ce mi l-aș fi pus?happy.