| anonim_4396 a întrebat:

dragilor! am si eu o intrebare: as dori sa am si eu acele bucle in valuri ca ale lui tyler swift. Aveti vreo idee despre cum se pot obtine acele bucle? mentionez ca eu am parul cret "tirbuson" si as dori sa si reziste, adica sa nu se strice peste noapte. si daca puteti sa mentionati si daca poate fi pieptanat si si cum sa il port noaptea. nu doresc sa folosesc ondulator sau placa, si nici foarte multe produse de coafat si este urgent. va rog...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa-l faci cu spuma. Cand si cum s-o folosesti va scrie pe ambalaj, sau poti intreba vanzatorul de la care ai cumparat-o.
Succes!