| Addaaa99 a întrebat:

Buna
duminica este ziua celei mai bune prietene.
Ce i-asi putea cumpara?
Are 11 ani.
dar tinand cont ca eu nu prea am asa de multi banii maximum 15 lei

Si va rog sa imi raspundeti macar la asta pentru ca la cateva nu mi ati mai raspund
mUltumesc mult
cel mai bun cadou are funidtsa

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Poti incerca ceva simbolic:cumperi o rama foto micuta sau poate ai acasa in care pui o poza cu voi doua si o lumanare mica si parfumata
sau o esarfa pe care brodezi numele sau initiala ei(daca nu sti broda o poti ruga pe mama ta sau pe vreo matusa
sau o bratara draguta facuta de tine sau cumparata
sau ceva produse cosmetice pentru fete mai mici:un strugurel, un parfum etc.
Folosesteti imaginatia, intra pe un site unde te invata sa faci bijuterii handmade.

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O bluzitza, sau un sampon care miroase frumos, sau o crema, sau un ulei de masaj, sau un cosh cu acele floricele uscate care miros frumos

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Poti sa-i cumpari: o ciocolata, o esarfa, sosete, ochelari, clamute, lumanari parfumate. Poti sa alegi cateva din astea...
Sunt niste magazine la care totul este 12 lei, adica gasesti de toate.
Poti sa ii ceri mamei tale inca 5 lei si sa ii cumperi ciocolata un trandafir rosu, o fusta, un parfum mic si ii poti faci si o felicitare.

| Carla_2571 a răspuns:

Am mai multe idei de cadouri:
1.Cumpara o rama frumoasa(nu poate costa foarte mult) si pune in ea o poza cu voi doua
2. O cana draguta pe care sa scrie "multumesc ca esti cea mai buna prietena" sau ceva de genu
3. Un tricou ori cu numele si poza, ori cu poza cu voi doua
4. O ciocolata milka tank you si o jucarie micuta de plus
5.Intereseazate si cumpara 2 bratari ale prieteniei sau fale tu 9 asa vor fi mult mai speciale)
Daca nu ti-am fost de folos pana acum scrie pe google iTips.ro, intri pe site, acolo este un chenar mov si scrie: masini, calculatoare etc. Tu da click pe Vacante/Traditi apoi dai pe Cadouri si scrie titlu mare
Idei de cadouri pentru cei dragi
si dai click pe Cum sa alegi cadoul pentru cea mai buna prietena
Pa! Sper sa te fi ajutattongue

| alexandra_8659 a răspuns:

Trebuie neaparat sa-i cumperi ceva? Fa-i ceva tu, cu manutele alea doua. happy Stii ca te pricepi. Impleteste-i ceva, cumpara niste ate colorate, nu iti iau mai mult de 5 lei, imbinale cu niste cordele. Fa-i tu un fular, ceva, ca tot vine iarna. happy Idei sigur ai. Pune-le in practica.winking Un cadou hand-made face mai mult decat orice. happy Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 lei : o esarfa, un suvenir, o rama foto si o poza cu voi, lumanari parfumate etc...

| B27VIP a răspuns:

Un trandafir alb...

| sexycutza a răspuns:

Cel mai simplu zic eu ca sunt baiat, i-ai niste din astea de par de la meli melo.cleme din astea de par.intr-o punguta.frumos zic eu cu banii aia