| Angeleyes a întrebat:

Dupa ce mi se usuca parul, sta f bine asezat fara fire rebele, insa cand ies afara si daca bate un pic vantul imediat apar suvitele rebele si mi se intoarce cam in toate partile incalcindu-se. Ce produs sa folosesc dar care sa nu il deterioreze? M-am gandit la un spray care sa il protejeze impotriva umiditatii sau spray fixativ... ce imi recomandati?
Ms.

2 răspunsuri:
| teaaa a răspuns:

Iti recomand spuna de la wella pentru fixarea coafurii; este foarte buna sau poti sa folosesti si fixativ dar ai grija sa il aplici la 30 de cm fata de par; Merita sa le incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i si tu pe el cu nitica solutie de Burma. http://scurt.eu/76