| bubix98 a întrebat:

Buna!
e normal sa ai par pe spate, burta si chiar si pe sani?
nah.pe picioare, maini si sub brat are toata lumea.
pe burta cu ce as putea sa-l iau? pe spate nuprea as vrea.
cica se zice ca fetele/baieti mai paroase/parosi sunt buni la pat? e >adevarat?: rolling on the floorlaughing

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! Să ştii că e un lucru interesant. Eu una n-am păr pe picioare şi pe mâini la subbraţ am,dar am şi eu pe burtă,spate şi sâni,dar sunt fire foarte mici şi blonde,nu cred că tu ai părul de pe burtă ca cel de pe picioare. Dacă e aşa cum zic eu, nu ar trebui să te epilezi, fiindcă părul va creşte mai mare după. Şi oricum, dacă nu te uiţi atent nici nu-l vezi. Uită că este acolo! Succes!

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Phai... cam toate pers. pe care le cunosc au par(fiind fte)
depinde cati ani ai:12-13 esti in crestere si cresti pe unde poti big grin, adica' e normal, daca' cresti noormal nu; ti va creste pe spate, burta, sani, etc. nu este bine sa te epilezi, mai ales cu barbieritorul sau cum se cheama, ca firele vor creste mai mari, mai groase si mai negre, formand ca o matase smug
dc sa nu fie buni la pat? a?big grin ca au par?laughing ar trebui a fie la fel ca altii... poate mai buni, the best :*
pe burta nu cred ca il poti lua cu cva...se va deschide la culoare sau va disparea incet, incet. daca' nu, ceri parerea cuiva cunoscut, zicand ca cunosti pe cineva cu problema. asta smug
succes :* pupykutz

Răspuns utilizator avertizat