| Justmeee a întrebat:

Buna fetelor! A incercat careva capsulele cu supa de varza Cabbage Forte?worried... Daca da, au dat rezultate?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Termină cu prostiile!
Dacă ar fi atât de adevărat nu ar mai fi nicio fată grasă!
Pa, pa.

| Ella_7155 a răspuns:

Draga mea o persoana foarte apropiata mie le-a incercat si nu a mai mancat nimic si a ajuns la spital nu face prostia...

| cristina_6516 a răspuns:

Da,am luat o saptamana si nu au nici un efect chiar nici un efect nu tie rau nu ametesti nu iti taie pofta de mancare si nu slabesti nici 10gr am inceput sa iau o data cu o prietena de-a mea si nici la ea nu au nici un efect mai bune sunt tomato forte am dat jos 6 kg intr-o luna.asa ca nu cred ca se merita sa bagi bani am incercat si capsula de slabit a avut efect doar 4 zile cam 2kg si s-a blocat,super slim nimic, l-cartinina, si ceai ala si a mai facut efectul deci...bafta