| deea_8087 a întrebat:

Buna fetelor, ajutati-ma si pe mine var rog, daca puteti. Eu am tenul lipsit de acnee si de imperfectiuni majore, vreau doar sa imi acopere rosala din partea interna a obrajilor si sa imi lase un ten mat Ce fond de ten imi recomandati, nu conteaza pretulhappy

PS am incercat BB garnier, nivea si de la mabelline si max factor

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti incerca fondul de ten matifiant Vichy sau cel de la Avon

| AlinaOneDirection a răspuns:

Incearca ceva de la Avon sau Oriflame.

| oBuburuză a răspuns:

Cu fondu de ten nu rezolvi nimic, doar iti acopera dar nu scapi, poti sa te duci la medic acolo vei afla mai multe!

| ɴιcoleтα a răspuns:

Fondul de ten doar iti acopera porii, adica fata ta nu mai poate respira.
Pentru ce fond de ten? Ne pierdem elasticitatea fetei.

| AlexaDew a răspuns:

Uite aici ai niste idei si demonstratie de cum sa-l aplici http://www.youtube.com/watch?v=c0F46ImjQjQ

| aserina a răspuns:

Poti folosii un corector verde care neutralizeaza roseata si dupa care un strat subtire de fond de ten...eu ii folosesc pe cel de la maybelline affinitone si sunt foarte multumita de elhappy

| Stoian_Oana_1994 a răspuns:

Du-te la un medic ca el stie ce e cel mai bun pentru tenul tau si fara sa faci vreo alergie