| mikey06982 a întrebat:

Buna fetelor..am o intrebare...cu toate stim ca se incalzeste afara si unora le ies pistruii. Vreau sa stiu cum sa-i fac sa dispara prin masti naturale ceva, nu doresc sa mii acopar cu fon de ten. daca puteti, ajutati-ma va rog
merci anticipat:*

2 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Mască cu căpşuni pisate.Bagă în search căpşuni-pistrui şi vezi ce iese.

| Tess a răspuns:

Ciao. Eu am pistrui şi te asigur că sunt incredibili de iubiţi de toţi cei ce mă cunosc. Ai aşa de mulţi încât să-ţi schimbe aspectul feţei? Nu ştiu, nu ţi-a zis nimeni că sunt tare "căutaţi" pistruii? Oricum, eu am tot încercat să-mi scot unul mai mare care e plasat nasol cu o cremă împotria pistruilor, de la Farmec. Nu mi se pare că am reuşit. În schimb, vara trecută, am pus extract de rostopască pe câteva pete pe care le aveam pe picioare (similare cu pistruii) şi s-au deschis foarte mult la culoare. Aproape nu se mai notează. Rostopasca era proaspăt dar se găseşte extract de rostopască, sticluţe de 50 ml (cred) în plafaruri. Costă în jur de 8 lei. Va trebui să te dai de mai multe ori pe zi (poate seara sau când eşti acasă), acoperind pistruii. Nu da pe lângă şi nu exagera. De 3 ori este necesar. Dispar (poate nu de tot dar se estompează) în circa 2-3 săptămâni.
Baftă.