| Andwta a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa imi cumpar vopsea pentru sprancene, dar nu stiu de care si de unde. ( fara comanda onli e ).

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Kallos (exista neagra sau maro), iti trebuie si oxidant la ea. In afara magazinelor online gasesti pe la micile magazine de cosmetice sau standuri in targuri/piete. Eu am dat 12 lei pe un tub. Nu se gaseste in marile retele comerciale.
https://www.1001cosmetice.ro/......-oxidant-3

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Am eu vopsea pentru sprancene.Un tub iti ajunge sa te vopsesti de 4 ori.