| NicollNikkyKv a întrebat:

Buna fetelor...
As vrea sa imi fac asa : https://www.google.ro/......ps?/search

"BENTITA DIN BATIC/ESARFA " Am un batic cu steagul americii ci tot am incercat. totul a iesit perfect dar ' fundita' aia sau ce o fii :)) nu mi-a iesit cum trebuie :( daca imi dati un tutorial m-ar ajuta mult sau macar sa imi spuneti?

FUNDA

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Tot ce trebuie sa faci sunt 2 noduri si va arata exact ca in poza.
Succes!

| ade291 a răspuns:

Si eu mi-am incercat asta si am facut doar un nod si a stat cam ca in poza. Incearca sa faci un nod sau doua in loc de fundita.