| Rosalinda_7768 a întrebat:

Buna fetelor...As vrea sa-mi dati cateva idei de coafuri pentru scoala. Mentionez ca am parul cret si nu foarte lung (mai jos de la umeri). Cele mai shik primeste fundoi

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Poti sa iti pui parul intr-o parte til tapetezi cu spuma si intri pui o agraza care sa arete shik si parul intr-o parte cu agrafa draguta

| claudiuflorin a răspuns:

Buna dimineata. Nu si somn la ora asta?! Eu zic sa te dai cu gel si sa-l prinzi la spate sau sa te dai cu fixativ sau sprei pentru par cu diferite nuante. Ti-ar sta mai bine cu parul normal decat cred. Prindeti parul in fundita la spate nu stiu cum sa-ti explic, nu in coc nici un coada... in fundita asa se cheama. Iti sta asa excelent am vazut la multe domnisoare! succes!