| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor happy. Ce parere aveti de placa de par Remington s2002? As vrea sa-mi cumpar... happy

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cred ca e buna

| ellasweetlollipop a răspuns:

Eu ti-as recomanda placile de la Rowenta pentru ca iti fac parul mai fin...cel putin mie mi l-a facut vizibil mai fin... funda?

| fourteenapril94 a răspuns:

Nu stiu despre acea placa, daca nu ti-ai luat pana acum ar trebui sa-ti iei Rowenta e cea mai buna placa (eu am) si iti poti seta la ce nivel sa te dai, pentru par fragil, puternic sau deteriorat. E cea mai buna placa, in 15 min sunt gata si am parul destul de lung. Nu-mi cade parul de la placa sau il face gras.