| BM_Narcisa_2000 a întrebat:

Buna, fetelor ce ziceti, merge sa merg imbracata la o nunta cu o fusta rosie deasupra la genunchii, o bluza transparenta si niste pantofii rosi, culoarea aproximativa ca a fustei? Sau mai bine sa merg intr-o rochita rosie putin mulata si apoi cu vlonase? Mentionez ca merg noaptea la nunta si vreau sa par putin eleganta, membrii familiei de la nunta sunt putin cam fitosi. Va rog, ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi! :* :*

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine cu rochița. Fusta și bluza le poți purta pe timp de zi dacă te duci la biserica etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa fii eleganta, atunci imbraca rochia!
Bluza si fusta sunt prea de toata ziua, s au ocazii mai simple.

| Doru_Marina_Karen_1998 a răspuns:

Nu merge ti-as recomanda daca ești albuie la piele un turcoaz deschis, daca ești mai închisă preferabil vișiniu iar daca ești crem merge albastru deschisla rochia turcoaz ar merge pantofi albi si rochia cu fusta lunga daca ești mai plinuța iar daca ești slaba fusta scurta la fel si la rochia vișinie pantofi roși si tot la fel fusta scurta sau fusta lunga si la ultima
Pantofi albi si la accesorii ar putea veni un lănțișor din argint, o brățară din argint si o coroniță. Îmi pare bine ca te-am ajutat!