| Ririru a întrebat:

Buna fetelor :*.
Credeti ca ar merge sa`mi fac niste bucle cu placa daca am parul pana la umeri[putin mai lung thinking ]? :-s

Răspuns Câştigător
| dutzy_2100 a răspuns:

Si eu am parul la fel de lung si da... e ok happy. Desi eu prefer bigudiurile -> iti speli parul, pui putina spuma, il pui frumos pe bigudiuri si dormi asa. Dimineata probabil ca vrei avea niste bucle foarte micute ( in cazul in care ai bigudiuri cu diametul mic ) dar le mai asezi tu cu mainile, sau iei putin placa si '' le intinzi'' putin, numai cat sa se aseze. Fixativ si gata. Te tin buclele in jur de 2-3 zile. Partea cea mai buna e ca nu folosesti caldura. Buclele cu placa nu ma tin sincer mai mult de 1 zi.

10 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

Sigur :X

| DennK a răspuns:

Merge, dar ar arata...putin...galant.Ar trebui sa-l faci putin funky:prizi cu o agrafa din aceea mica(clema in forma unui triungi ff ascutit)cu putin sclipici.
Sarbatori fericite!

| Ariannna a răspuns:

Da, merge :*

| Wihaela a răspuns:

Da...cred ca da.

| ☼A♥n♥d♥r♥e♥e♥A☼ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY (cred ca fata are parul ca al tau):D Sigur ca merge! Succes:*:*:*

| JustMeBăi a răspuns:

Sigur va merge.

Succes!happy

| Happiness_8100 a răspuns:

Cred ca ar fi frumos. Ti-ar da un look retro si destul de elegant, daca sti clipul lui Selena Gomez-Naturally buclele ei aratau foarte bine(mie mi-au placut)la tine ar fi putin mai lungi.happy

| Izz a răspuns:

Cred ca ar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. merge sa-ti arzi parul cu placa. dar mai bine incerci cu fierul de calcat, ca e greu si fierbinte. daca infasori parul pe el iti faci onduleuri mari.