| yasemin a întrebat:

Buna fetelor

Cum ar trebui sa ma imbrac la un examen?

o fusta cu talie inalta din stofa gri si o camasa alba ar fi ok? camasa cu volanase ori fara? si botine?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Mergi așa cum te simți comod. Atâta timp cât arăți decent, fără surplus de machiaj sau decolteu până la buric și fustă până sub fund, e ok.
Ținuta trebuie să fie sobră, serioasă, e adevărat, dar nimeni nu vă cere tocuri înalte, haine incomode, și așa mai departe, doar de dragul de a da bine. Impresia o faci prin ceea ce știi în primul rând, deși impresia vizuală are un impact mare. Fustă și cămașă e perfect.

| Nicole a răspuns:

Salut, ceea ce ai ales e super okwinking

O fusta inalta, camasa si de dorit pantofi dar, daca crezi ca vei ingheta rau, mai bine ia-ti botinele.

Mult succes la examen!

Pa pa :X

| saymoon a răspuns:

Ar trebui sa fii stresata de ce stii pentru examen, nicidecum ce haine sa imbraci. E un examen, nu Next Top Model Romania.

| Snaker a răspuns:

Mai bine as merge pe camasa de culoare roz deschishappy

| Teresa a răspuns:

Scuze dar eu cred ca ar trebui sa vezi ce faci la examen nu sa faci parada modei pe acolo adica e si penibil sa te imbraci la examen ca in club (mrg daca te simti pitipoanca...)
da mrg treaba ta vezi ce faci la examen

| yasemin explică:

Evident ca in primul rand m-a preocupat examenul, sa il i-au cu nota maxima si asa a si fost...insa consider ca nu trebuie sa arati ca o ciumafaie daca esti si tocilara.parerea mea.
multumesc tuturor celor care mi-ati dat sfaturi :*