| simonanomis92 a întrebat:

Buna fetelor.imi doresc atat de mult sa imi creasca parul mai repede incat am devenit obesdata de acest lucru.am tot incercat fel de fel de masti cu ulei de ricin si parca tot degeaba. Spuneti-mi va rog daca mai stiti si altfel de masti sau ceva de pe la plafar dar care din prima luna macar sa se cunoasca ca incepe sa creasca.Va pup...

Răspuns Câştigător
| Ciciii a răspuns:

Buna simohappy Si eu am avut problema asta, si iti recomand asta:
spala-te doar de doua ori pe saptamana pe cap astfel: iti umezesti parul iar apoi il speli cu o canuta de otet. Apoi poti aplica samponul pe care il folosesti:* o sa vezi efecte cam intr-o luna.La mine a functionat! Adica, dupa o luna mi-a crescut 3 cm. Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| ionlarisa a răspuns:

Parul creste, in medie, cam un milimetru pe zi, indiferent ce mananci!

| sonya30 a răspuns:

Eu am auzit ca daca mananci zilnic un pumn de nuci, parul creste repede!