| Babygirl90 a întrebat:

Buna fetelor. Ma puteti ajuta, va rog, cu ceva produse bune pentru cresterea rapida a parului, dar sa fie chestii folosite de voi, va rog, nu luate de pe net. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Salutare...Eu am folosit 1 luna ulei de ricin ..Defapt masca cu ulei de ricin...Si intr-o luna mi-a crescut parul cam 3 cm. Bafta.

| Ioyo a răspuns:

Buna poti sa iti iei vitamine de la Forcapil, si o solutie pentru par ulei de ricin sau solutii din plante naturale le gasesti in plafare.