| Andreeaa26 a întrebat:

Buna fetelor, vreau sa imi comand fondul de ten avon cu efecte calmante dar nu stiu daca sa aleg iluminator sau matifiant. As alege matifiant dar imi e ca este prea gros si se intinde greu. Oare asa sa fie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere mostra, sau cumpara, ca sa vezi cum iti sta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"dar nu stiu daca sa aleg." sau sa nu alegi. Cele de la avon sunt incredibil de proaste.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Unul e de zi, celalalt e de seara. Alege!

| Juviia a răspuns:

Eu zic sa iti iei iluminator.Dar, e parerea ta.Deci tu alegi!

| SandicaGabriela a răspuns:

Daca vrei sa il folosesti mai mult pe timp de zi alege matifiant, reduce din excesul de sebum. Daca vrei sa il folosesti si seara, cel iluminator (acesta contine particule sclipicioase si un ten gras o sa arate cam inestetic daca il folosesti pe timp de zi ) Daca nu ai tenul gras le poti folosi pe ambele pe timp de zi cat si seara.
Tine cont de tenul tau.
Click aici pentru comanda https://www.avon.ro/magazin/gabrielasandica