| PoOfarina a întrebat:

fetelor!
Vreau sa imi cumpar ondulator, insa nu stiu care e mai bun. Imi puteti recomanda vreunul?
Ah si... ce fel de bucle credeti ca mi s-ar potrivi? Mentionez ca am fata rotunda.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Sunt multe foarte bune: Regminton, Philips, Rowenta sunt printre cele mai bune happy
Si eu am fata mai rotunjoara si mi se potrivesc buclele mari love struck
Deci asta iti recomand si tie :*
PS: si buclele mici imi vin bine, dar eu am spus ce-mi place mai multbig grin

| crisS a răspuns:

Incearca-l pe cel de la REMINTON!

| Miruna_7873 a răspuns:

Eu folosesc de la Rowenta si sunt foarte multumita de el :d.
Tin sa-ti spun ca la o forma a fetei rotunde mai bine ramai dreapta pentru ca buclele iti fac fata si mai rotunda:d.