| Alii26 a întrebat:

Fetelor, vreau sa stiu si eu, unde as putea gasi acesti pantaloni http://1.bp.blogspot.com/......liv01.jpg. Imi doresc tare mult sa imi spuneti unde pot sa-i gasesc. Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1234abcd a răspuns:

Daca ai mall in orasul tau trage o fuga si uitate pe acolo, cu siguranta o sa gasesti

si faza cu croitoreasa nu e prea buna. adica trebuie sa cauti material de blug si... nee e mai complicat happy

| HollyRulzz a răspuns:

Poti sa mergi la o croitoreasa si sa ii spui sa ti-i faca, in caz ca nu gasesti nicaieri happy