| VictoriaMarisol a întrebat:

Folosesc bicul pentru epilare inghinala si de fiecare data imi raman niste bubite care se vad atunci cand imi iau costum de baie si ma duc la strand.
Ce-mi recomandati?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de iritatiile de dupa epilat incearca epilarea cu zahar, este 100% naturala, nu provoaca iritatii sau foliculita.
Te pup!

| Erica33 a răspuns:

O crema epilatoare incearca Farmec tine-o 15 minute si spalate dupa aceea

| PandaaKid a răspuns:

Crema depilatoare

| CrazyGirlinRain a răspuns:

Poti incerca sa te dai cu Baneocin...este o pudra cu antibiotic. Sau incearca cu crema de galbenele.

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Crema depilatoare, de la Step, iti da si buretel de curatare, sau un aparat de ras mult mai fin, cum ar fi de la gillete la vreo 30 de lei, si dupa te dai cu pudra