| Coccco a întrebat:

Buna![funda]
In 27 mai am banchetul...si nu stiu ce rochie sa imi iau...
ori mi`o fac la comanda ori mi`o cumpar...
dar exista o problema...
nu stiu ce fel de rochie sa imi iau pentru ca am 1.67 si56 de kg, as dori ceva cu albastru, mov, roz, sau culori mai vesele sau cu negru. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Doareeusiatat a răspuns:

Hehe si eu tot atunci am banchetul si eu am 1'67 dar am 48 de kg si mi-am luat o rochita frii cu dantela pe margieni...eu una o ador. acum nu stiu cum iti sta bine, in primul rand rochita ar trebui s aiti stea bine dar sate si simti bine in eabig grinbig grinbig grin sper ac te-am ajutat poti cauta in magazine exista foarte multe modele, daca o faci la comanda ar putea sa nu iti placa cum iti sta si asa mai departe, eu zis sa cati prin magazine, si eu nu gaseam al inceput, dar apoi nu mai ma puteam hotar intre 2 rochii pe care le adormabig grin

3 răspunsuri:
| SergioItaly a răspuns:

Buna ia o rochie pe comanda dar cel care o creeaza sa iti faca o rochie cu niste pliuri si volanase ca sa iti avantajeze inalttyme si niste tocuri mai inalte.o sa fii superbaa. sper ca te-am ajutatkiss