| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! - Am nevoie de putin ajutor! Mie imi cresc unghiile foarte greu neavand calciu si se rup rapid va rog spuneti-mi ce as putea sa fac sa imi creasca mai repede! Macar intr-o saptamana sa imi crească putin si sa fie mai rezistente! vA MUMESCCCC!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti de la plafar un ulei de migdale dulci presat la rece sau din auchan ulei de masline extra virgin ( costa 10 lei 500 ml ) si pune la microunde 5 ml si da-te cu el pe unghii cu o pensula. Intr-o saptamana ar trebui sa se intareasca, oricum efectul se vede imediat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Este putin fantasmagoric sa bati din palme si sa creasca unghiile.
Si eu am deficit de calciu, desi am lat la viata mea cu tonele.Degeaba.
Am Eveline total repair 8-in-1(este un lac albicios). Este un tratament.Il dau in fiecare zi, 3-4 zile pe saptamana. Functioneaza. Unghiile sunt mai rezistente, mai tari.

| TEROMASTER15 a răspuns:

Fa niste calciu injectabil. Asa pateam si eu si am facut timp de 10 zile cate un calciu pe zi si nu mi se mai rup. Bafta