| ALLe_6931 a întrebat:

Hei eu am parul` cret si vreau sa il am drept dar nu vreau sa mi`l indrept cu placa sa mi`l ard, vreau gen niste uleiuri care sa-l faca mai drept... sau ceva in genu. Funda love struck.

Răspuns Câştigător
| anonima16 a răspuns:

Stilista mea pentru indreptarea parului` foloseste urmatoarele produse : http://shop.eva.ro/......50-ml.html :) sampon pentru indreptare. iar ulei pentru indreptare. http://shop.eva.ro/......50-ml.html :) dupa folosirea uleiului pe par umed se foloseste feonul cu o perie mare o sa ai un rezultat exceptional >:D< eu astea le folosesc si sunt ff multumita :*

4 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Incearca cu peria circulara si cu feohnul big grin.

| ALLe_6931 explică:

Pai intocmai nu il mai vreau ars. La cat am folosit placa in 2010 aveam parul ars pana la urechi straight facenici acum si m-am tuns de 2 ori de cand n-am mai folosit`o find 4 luni... nu am scapat de parul ars!

| ALLe_6931 explică:

Incercat rolling eyes!

| Deniiisa a răspuns:

Uleiurii. nu prea ajuta la nimic. este permanent pentru parul drept. dar si asa ti-l arde. dar daca zici ca nu vrei sa ti-l intinzi cu placa, foloseste permanentul.