| TheHobbitNZ a întrebat:

Bună!
HELP PLEASE!

Vreau ceva siteuri, poze, exemple de cum să combin pantaloni scurți și cămăși scurte sau lungi, suflecate și cu tricouri de asemenea, etc. Cum combin culorile? Și ce fel de material merge pentru a crea o ținută și pentru mai multe ocazii, casual, elegant, mai sport, etc.

Și după cum combin pantaloni lungi cu camasi scurte sau lungi? Sau cu tricouri.
Eu am o mare problemă că nu știu deloc cum să combin culorile, tipurile de material, ce și cum trebuie să iau în funcție de diverse evenimente?
Mulțumesc anticipat!
Fundiță, fundiță ☺️

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Nu, deci pur și simplu e cea mai proasta alegere sa porti pantaloni scurți cu cămașă cu mâneca lunga, arata ca un cocalar în călduri. Pantaloni scurți cu cămașă cu mânecă scurtă este mult mai potrivit. Culorile nu le combini după spusele cuivă, ci efectiv după fața ta și corpul tau, adică dacă mie îmi vine bine in tricou albastru, ție poate îți vine bine in tricou roșu.