| Bianca555 a întrebat:

Ieri togmai am ajuns la tara si abia am realizat ca mi-am uitat crema de soare acasa, eu am pielea sensibila si la nici un magazin din apropiere nu gasesc crema de soare, stiti cumva cu ce as putea sa inlocuiesc crema de soare?

Răspuns Câştigător
| sebipopescu1 a răspuns:

Ulei de masline

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Uleiul de masline ar fi bun.

| Frank51 a răspuns:

Daca continui tot asa cu creme d-astea o sa fii si mai senseibila
te sfatuiesc sa nu mai folosesti toate prostiile (nu ca mi-ar pasa) si sa te obisnuiesti, poate nu o sa fie chiar asa de sensibila pielea ta in viitorrrr :*