| Agnesia a întrebat:

Îmi puteţi spune care firmă de haine e cea mai bună? Dar înălţămintea de la firma ADIDAS este naturală?

Răspuns Câştigător
| denisa2803 a răspuns:

Pai eu nu prea imi cumpar haine din tara.Si daca da,imi iau de la Zara, Pimkie, Mango si Bershka.dar am foarte multe haine de la firme renumite gen U.S. Polo; Ck; Miss Sixty si Marc'Opolo.Si firma adidas e una destul de buna.happysper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.quick24.ro
Pa, pa.

| BonneLess a răspuns:

Ar fi bine sa iti cumperi haine de la magazinul StarShiners http://www.starshiners.ro/ sunt haine mai frumoase decat de la firma ADIDAS si nu sunt toate sport;)