| Courage a întrebat:

Imi puteti spune daca se pot cumpara produse Avon de la sedii sau de unde se pot cumpara din Brasov.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| riana36blue a răspuns:

Da se pot cumpara si de la sedii.

| BlueSummer a răspuns:

Nu stiu unde ai putea gasi sedii Avon in Brasov, sau prin apropiere, dar daca ai vreun cunoscut care este distribuitor Avon iti poate oferi un catalog ca sa comanzi ce produse vrei tu. Sau poti comanda de pe internet http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pot cumpara produse avon si de la sediu scrie avon brasov si o sa vezi adresa si nr de telefon de contact. succes

| crpopeasca a răspuns:

Www.avontastic.ro Livrare in toata tara cu Posta Romana 7RON