| girlllll a întrebat:

Buna,imi puteti spune si mie va rog cum si cu ce sa-mi fac parul asa?
http://bodygeek.ro/......capete.jpg

Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Este ft simplu il usuci cu feonul bine si cand ai terminat folosesti peria rotunda mare la varfuri si il "intorci" cu varfurile afara.
Ori foloseste 4 bigudiuri mari doar la capete.Imparte parul in 4 bucati egale si la varfuri aplica putina spuma si ruleaza bigudiurile doar cat sa cuprinda varfurile.Fa-ti carare pe mijloc si ai terminat.

| BlueViP a răspuns:

Poti sa faci asta cu placa. Il intinzi si rasucesti suvitele in fata.

| lumy4u a răspuns:

Cu placa