| MirceaBgn a întrebat:

imi puteti spune va rog ce sampon de la farmacie este mai bun pentru cresterea parului? si samponul niazol pentru ce este cresterea sau anticaderea parului? Multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca iti zic pentru ca m-ai facut sa rad.
Deci asta e un tratament Gerovital care ajuta la cresterea parului, ai si poza pe blog'ul fetei cu inainte si dupa : http://cupcakesplendens.blogspot.com/......ntru.html. Produsul e pentru baieti, da rezultate uimitoare.
Cat despre Nizoral este un sampon care este special conceput pentru matreata si coji, mai multe detalii aici : http://www.pcfarm.ro/produs/2439/NIZORAL-sampon.

| andreidraga a răspuns:

Tunde-te zero! Parul va fi mai des. happy

| NesScaFe a răspuns:

La ce iti trebuie sampon pentru cresterea parului daca nai parul lung nu mai lua asa ceva nu iti mai face rau singur happytongue

| ancutza_4814 a răspuns:

Uleiul de ricin iti recomand(vreau sa-mi iau si eu pentru ca am colege care il folosesc de cand s-au tuns si au spus sa-mi iau si eu pentru ca le-a crescut parul imediat).Sau este anumit Gerovital Plant AntiCadere si crestere a parului.Eu mi-am luat de curand si e destul de bun.
P.S: Uleiul de ricin nu este scump, in jur de 5 lei.
iar Gerovital e cam 10 lei...parca asa am dat pe el.
Funda?big grinbig grin

| Mylifeispink a răspuns:

Sampoanele pentru cresterea parului de la farmacie nu sunt bune deloc. Te dai cu ulei de masline sau ulei de ricin stai asa 3-4 ore si dupa te speli pe cap.

| D3FECT3D a răspuns:

Omg._.". pai parul creste cu timpul la uni mai repede la uni mai greu.iti sugerez sa folosesty petrolul din farmacii, nu este cine sti ce dar va avea succes happy

| MirceaBgn explică:

Intrebam pentru prietenamea, nu mie imi trebuie big grin