| ladyL a întrebat:

in curand am balul bobocilor si trebuie sa schimb mai multe tinute, printre care si o tinuta retro.imi puteti da idei cu ce as putea sa ma imbrac ca sa fie retro? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Pentru cele mai inspirate idei legate de vestimentatie si coafuri retro, urmeaza linkul:http://www.divahair.ro/cauta?articol=retro. Spor sa ai!

| mariaaa1050 a răspuns:

Ai putea sa. ti iei o rochie infoiata cu niste buline maaari si platforme cat mai coloartethinking poti sa. ti fac bucle si eventual la accesorii niste bratari mari