| Echo_9851 a întrebat:

in curand am banchetul si as vrea o rochita draguta insa sunt mai plinuta si nu stiu daca voi gasi asa usor.ati putea sa-mi dati niste poze sau sa spuneti ce rochita ar trebui sa aleg? fundita si vot:X:X

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Lolly184 a răspuns:

Ar fi bine daca ti-ai lua o rochie care sa scoata in evidentza umerii, sau spatele. Trebuie sa faci cumva sa nu atragi atentie la partile care nu iti plac tie, crede`ma si eu am aceashi problema. Nu lua o rochie mulata, sau una care sa scoata in evidenta micile imperfectiuni, si daca ai picioare frumoase poarta niste pantofi frumoshi cu toc ca sa scoti in evidenta calitatile. Si eu am mereu probleme de genul asta si este destul de greu sa gasesc o rochie pentru banchet

| Lolly184 a răspuns:

Mersi, eu deja mi-am cumparat o rochita, e foarte frumoasa si acopera ce nu trebuie sa vada lumile laughing)

| Lolly184 a răspuns:

Este chiar pana la genunchi, rochiile lungi nu`mi plac

| Lolly184 a răspuns:

Pai problema e ca eu locuiesc in canada, si am luat`o de aici sad.dar mergi intr-un mall, probezi si vezi ce iti vine bine. Trebuie sa fie ceva care sa arate bine pe tine. Cum ti-am spus.si eu sunt plinuta si pana nu am mers sa probez nu am crezut ca vreo rochie va arata bine pe mine. Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne si tu o poza de unde sa stim noi ce ti s-ar potrivi?

| Echo_9851 explică:

Multumesc mult pentru ajutor:Xprimul aveti fundita restul vot.@maddaple celelalte au reusit si fara pozawinkingsi succes si tie lolly.love struck

| Echo_9851 explică:

Aaa mkr u ai gasitlaughinge mai lunga sau scurta?

| Echo_9851 explică:

Si de unde tiai luat?