| EllaBlackEyes a întrebat:

Buna,
In curand voi achizitiona o placa de par, dar vreau ceva bun si nu ma pot hotari intre aceste 2 modele: Braun sau Rowenta. Va pun si link-urile cu modelul exact: Braun http://www.emag.ro/......BraunES2BK si Rowenta http://www.emag.ro/......-pCF7710D0
Deci ce ziceti? Care e mai buna dintre cele 2?
Sfaturi gen "ia-ti Remington" nu ma ajuta pentru ca am avut Remington si am fost nemultumita. Deci strict la cele 2 modele ma refer...
Merci!

Răspuns Câştigător
| marinamary a răspuns:

Eu asi alege Braun!
fundita?

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Braun.

| maftei a răspuns:

Sincer amandoau sunt bune pentru ca are ionizare deci nu ati arde parul.EU cand ma duc la salon sa ma faca sincer ma face cu rowenta.Acum tu stii mai bine de care vrei dar amandoua sunt foarte bune sa stii

Răspuns utilizator avertizat
| someonelikeu a răspuns:

Braun nu tine mult. mai bine ati cump. placa de la rovenda plus ca a aparut u model f bun

| Justicegirl a răspuns:

Să le compari după parametri și funcționalitate crede-mă că multe diferențe nu gasesc nici eu nici tu nici altcineva...Valoarea e pusă pe brand...Eu am acasa Rowenta și sunt perfect mulțumită!