| NovacEvelinDiana a întrebat:

Buna în ultimul timp parul meu este cam electrizat cred ca e din cauza că nu mi-am taiat varfurile de un an dar saptamana asta am s-o fac.Am 3 intrebari:
1.E adevarat ca peria rotativa iti aranjeaza parul ca şi la coafor? Aş vrea să imi cumpar una.
2.Ce produse de par imi recomandati care să imi faca parul moale si matasos ati putea sa-mi dati cateva exemple din fiecare >categorie-sampon,balsam,masca,ulei,spray, sampon, protectie care să o folosesc cand imi intind parul
3.As vrea sa imi fac 2 sau 3 suvite am parul saten inchis si as vrea suvite saten deschis, e adevarat ca s-a inventat creta de par (pentru cei care nu stiu creta de par se foloseste pe parul ud am auzit că sunt diferite culori şi poti sa-ti faci varfurile, suvite etc şi chestia tare este ca cand iti speli iar parul creta se da jos) deci da stiti ca exista vreau să stiu cam cat costa şi de u de pot cumpara.
Dau fundahappy!

1 răspuns:
| AmYnAaa a răspuns:

1. Depinde de perie ca nu toate is bune; 2. Garnier Fructis sampon, uleiul de la Panten si protectii de la firme cunoscute alea is cele mai bune 3. da este creta de par http://magazinulmeu.blogspot.ro/......orar.html. Sper ca te-am ajutat te rog FUNDA :*