| IulianaGeana a întrebat:

Incep sa-mi iasa o gramada de cosuri pe nas si ma enerveaza la maxim lucrul acesta. Pana acum nu am avut probleme.
Am auzit despre o crema, se numeste DR. Harris`Original DermalMagi, dar nu gasesc nicaieri de unde sa comand. Imi puteti spune la ce pret e?
Stie cineva daca ajuta si pentru punctele negre? Ce altceva ati mai incercat?

1 răspuns:
| osimplaadolescenta a răspuns:

Nu e buna crema aia. Fi atenta pentru punctele negre exista niste plasturi (sunt la farmacie) iar pentru cosuri...cand esti prin casa da-ti cu pasta mrntolata de dinti peste cosuri. In 2 zile trec