| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna la toata lumea.

De cateva luni ma tot gandeam sa-mi fac un tatuaj de care sa ma mandresc toata viata.
Am facut prima prostie in urma cu un an sa-mi fac unul la repezeala iar acum il regret nespus.
Asa ca...m-am gandit sa-mi tatuaj pe spate numele buniciilor mei care inseamna enorm pentru mine.
Problema e urmatoarea. vreau normal sa-mi tatuaz numele lor Alexandru si Elena dar nu in romana,ci cu litere arabe, chinezesti sau ceva incat tatuajul sa nu fie chiar atat de simplu
Am cautat pe internet si efectiv nu gasesc aceste doua nume scrise cum imi doresc.
Imi puteti recomda un site ceva unde as putea gasi? va rog foarte mult, cat de curand voi pleca in Romania si sa am timp sa ma decid pana atunci.
Va multumesc enorm, promit funda celui/celei care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Alexandru- الكسندر
Elena- ايلينا
Aste is in araba happyAceeasi este si in persanahappy:*
Funda pleasehappy:*

| dracu14 a răspuns:

Sfatul meu este sa te folosesti de tastaturile online gen http://www.arabic-keyboard.org/

| EMike a răspuns:

Pai nu gasesti pentru ca pe continentele respective nu exista, practic ace ste nume... Incearca Ceha/Slovaca/Rusa... Sper ca te-am ajutat. P.S. : In rusa arata destul de fain.

| ronaldo90 a răspuns:

Salut du-te linistit la cel care te tatueaza si sigur va avea el o idee oricum are reviste si tot felul de carti cu si despre tatuaje si va avea si el inspiratie sa te ajute te mai consulti cu el una alta si vei reusi eu am stat 15 min pana sa ma gandesc ce tatuaj sa imi fac si il am de 4 ani si nu regret ca l-am facut. sper sa reusesti.bafta