| ClauuLovee a întrebat:

Buna lumee! La multi ani de ziua copilului!
Marti avemde facut o poza cu clasa de sfarsit de an scolar.Si nu stiu ce sa port.Sa port o camasa,o cravata rosie,niste blughi,Sacou si Bascheti sau camasa,cravata,sacou, fusta si pantofi.; Lovee

1 răspuns:
| MyPassion a răspuns:

La multi ani si tie! Pai eu zic ca fiind o zi mai importanta ca cele normale de sfarsit de an te poti imbraca putin mai elegant adica cum ai spus tu o camasa, cravata, sacou, fusta si pantofi, Numai bine :*.