| Onixuţa a întrebat:

M-am vopsit de vreo 10 ori până acum.Blondă, brunetă, roşcată, ciocolatie. Acum sunt super blondă, dar nu mă avantajează.E un fel de gălbui.Şi îmi dă o reflexie de ochi verzi şi ai mei sunt albaştri.:/ Să încerc un platinat sau un castaniu? Natural, sunt cea mai şatenă persoană cu ochi albaştri pe care o cunosc. Tenul este deschis, gene negre, sprâncene castanii-deschise. Să mă vopsesc blondă sau şatenă? Aa, sau îmi pot face şuviţe peste vopsea blonde şi şatene. Mulţumesc anticipat! Fundă!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu mai ai podoaba capilară "frumoasă"?
Înceracă să stai natural, vopseaua să fie de nevoie, nu de plăcere!
Pa, pa.

| Nicol12378 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un saten. Satenele cu ochii albastri sunt cele mai frumoase fete.

| ArianaDeea a răspuns:

Poti sa incerci un blond nisipiu, e foarte frumos si pentru fete cu tenul alb cred ca merge foarte bine