| mispis a întrebat:

M-am vopsit roscat dar nu-mi place.Asa ca vreau sa revin cum am fost, adica satena cu suvite blonde dar nu stiu cum sa fac.Eu m-am gandit sa decolorez tot parul apoi sa-mi fac suvite satene(imi iau vopsea nuanta saten). In felul asta as fi ca inainte, adica nu s-ar vedea ca de fapt sunt suvite saten, ci suvitele blonde se vor vedea. Oricum si inainte, tot decolorate erau. Deci, ce ziceti? E bine sa fac asa? Va rog, repede, caci diseara vreau sa ma decolorez.
Eu inainte sa ma fac roscata, era ceva de genul:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=42&ty=86.
Acum e roscat si il vreau ca inainte.Deci,e buna ideea mea?

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre decolorat...iti distruge parul.cum a spus si nOname, ar fi bine sa te duci la salon, te rezolva ei.

| BuBuLetS a răspuns:

Poi eu iti recomandat sa te duci la un salon, precis acolo te va face satena cu suvite blonde. Iar in legatura cu decolorantul, nu sunt de acord deoarece iti spicuieste parulwinking. Crede-ma!

| CupaCampionilor a răspuns:

Cupe online de fifa07, 08, 09, 11 (+alte categorii). Cautam MODERATORI. http://cupacampionilor.ucoz.com/

Iti faci cont, te inscrii in cupa si joci meciuri. Orice categorie.

http://cupacampionilor.ucoz.com/

| MitzutzaTa a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un salon. acolo ii mai sigur cati iasa culoarea dorita

| Roxana9797 a răspuns:

Buna! Ar fi mai bine sa-ti cumperi o vopsea de nuanta saten si apoi sa-ti faci si suvite blonde daca vrei sa fi exact la fel.Numai ca trebuie sa-ti cumperi si vopsea blonda. Sper sa-ti fie de folos raspunsul meukisskiss