| deeapirsuletz a întrebat:

maine seara ma duc la discoteca, si chiar nu am idee cum sa ma imbrac imi puteti da niste sfaturi va rog frumos? Tin sa anunt ca nu sunt slaba dar nici foarte grasa... dau fundita`:X

4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Am eu o idee care vreau sa o pun in practica cat de curand:x
Rochitza mulata de culoare neagra (sa fie mai scurta; un pic mai jos de fund), colantzi arginti, cizme cu toc pana la genunchi, bratari in genu asta http://www.bespecial.ro/......SD0029.jpg (arata foarte bine pe mana, si eventual o esarfa.Machiajul si freza ti le alegi tu in functie de preferinta. Sper sa te ajute. Distractie placuta:>

| AleandraIleana98 a răspuns:

O pereche de jeansi o bluza si o jacheta(mai feine) niste botine sau ghete sper sa iti placa

| Green a răspuns:

Cizme (de preferat cu toc), o pereche de pantaloni in care te simti tu mai bine dar sa arate bine (blugi stramti sau colanti, orice)si un tricou mai lung care sa iti vina peste fund. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ia-ti un batic in cap, o pereche de cizme, un tricou, si pantaloni scurti