| aduu a întrebat:

Buna :* Maine vreau sa merg sa imi schimb look-ul. Merg sa ma tund si nu stiu cum.Am parul peste umeri si ondulat.Va rog, dati-mi si mie niste sugestii >==Poza.Tin sa precizez ca nu vrea sa ma tund foarte scurt.Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tunde-te in scari.

Răspuns utilizator avertizat
| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Stiu eu o frizura supeeer si eu ma tund asa la vara fileaza-te e supeeer si o verisoara de-a mea s-a filat si cand am vazut cum ii sta nu am mai stat pe ganduri! merita! (si eu am parul cret)

| aduu explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri :*