| anyka18 a întrebat:

mama mi-a cumparat sampon pentru barbati, are ceva daca il folosesc? Mi-am spalat parul si sunt multumita, dar ma intreb daca totusi ar putea face rau? dau fundik!

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Nu din cate stiu eu nu are efecte negative...Stai linisita. Fund@?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are ce rău să-ți facă.
Sunt femei care folosesc și deodorant solid bărbătesc.
Pa, pa.

| Derye a răspuns:

Nimic, doar ca ala pentru barbati e mai "puternic". La fel e si cu deodorantul.

| Liviu a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa iti face rau
maine o sa te trezesti cu PUTZA
Mare grija!

| anyka18 explică:

Poi parul mai aspru nu mi-a facut, din contra:X si nici matreata nu pentru ca e pentru matreata! Si nici puta nu mi-a crescutlaughingdin fericite! mSlove struck

| Alina0491 a răspuns:

Nu are sa faca nici un rau.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu, nu -ti face nimic. si mama mai foloseste samponul meu pentru barbati cand ramane fara... ca al meu tine mai mult decat al ei. Spune doar ca dupa ce se spala cu el are parul putin mai aspru si foloseste mai mult balsam

| ada_1591 a răspuns:

Stiu din propria experientza ca poate face matreata.straight face