| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Mi-am cumpărat o pereche de blugi de pe net si acum când mi-au ajuns mi-am dat seama ca îmi sunt mici. Adică încap pe mine dar de pa genunchi in jos sunt foarte strâmți. Exista vreo șansa sa ii mai lărgesc. La croitor sau cum?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu prea ai cum largi, la spalat va fi si mai ingust.
Contacteaza vanzatorii si intreaba-i daca se poate schimba dupa nevoile tale. Daca nu, il faci un cadou cuiva si comanzi altul.

| Laura78 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, dar cred ca un croitor este capabil sa ii largeasca.