| doarEu001 a întrebat:

mi-am cumparat un spray pentru protectie termica de la Syoss iar atunci cand ma indrept imi raman pe placa niste cojite urate.nu am mai folosit nimic pentru protectie termica pana acum. poate fi din cauza ca am parul vopsit? e normal?

2 răspunsuri:
| puffy04 a răspuns:

Nu aplica foarte mult spray si dupa ce il aplici asteapta sa se usuce(cand intinzi parul e de preferat ca el sa fie proaspat spalat, foarte bine uscat, sa nu aiba in el spuma, fixativ sau altceva in afara de sprayul pe care il vei aplica).De abia apoi il intinzi. Daca tot nu e ok, schimba sprayul ca e posibil sa nu se potriveasca parului tau:*

| Sunshine31 a răspuns:

Nu da cu foarte mult sprayhappy si tine-l mai departe de par. si apoi te intinzi. si in legatura cu parul vopsit...nu stiu. desi nu prea cred ca are legatura. vopseaua nu ar trebui sa se ia. Si eu am avut spray de la Syoss si a mers bine... happy sper ca te-am putut ajutabig grin