| ThiiisIsMee a întrebat:

mi-am facut breton... dar nu prea imi place cum sta deoarece sta cret. bine pot sa il prin in clama. dar ce sa fac ca sa nu mai stea cret? sa il indrept cu placa. credeti ca ar merge? thinking Funda! thinking

Răspuns Câştigător
| Alinuu24 a răspuns:

Parerea mea e k ar merge. Si eu mi-am facut breton acum ceva timp si tot asa statea deoarece am parul` cret blushing sicred ca ti-ar sta biine :**. Succes >big grin

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Dap,placa cred ca e solutia, alta nu mai stiu Am si eu parul ondulat si cand doaresc sa-l indrept aleg cea mai buna solutie (pentru mine) placa.Si cu placa, dupa cateva ore 2-3 se onduleaza la loc. sper ca ti-am fost de folos. dupa ce il indrepti, pulverizeaza si putin fixativ pe breton, dar ffff putin pentru ca o sa-l intareasaca happy

| DraGfirE a răspuns:

Daca ai placa buna normal ca o sa functioneze dar sa nu crezi ca dupa prima tura deja e si drept stai si tu vreo 30-45 minute.

| Alinuu24 a răspuns:

Nu văd dc ar trebui să stea 30-45 de min straight face. Prob. aici este bretonu` in cel mult 10 min este gata straight face.