| Ifrimsamira135 a întrebat:

Buna! Mi-am făcut de vreo 3 saptamani un septum și mi-a căzut când dormeam, mi s-a astupat gaura, cum o pot desfunda?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ifrimsamira135:... septum și mi-a căzut când dormeam, mi-s-a astupat gaura, cum o pot desfunda?"

pe bune, așa peste noapte? Pă-i suflă-ți mucii

| SuNaM a răspuns:

S-a astupat complet asa repede? Sau doar a inceput sa se vindece rana si este un strat subtire de celule? Daca este un strat subtire de celule, atunci poti sa desfunzi gaura cu pierce-ul, strangi din dinti si incerci cu toata forta sa il introduci inapoi. Daca e astupata complet, trebuie refacuta gaura.