| Adina_Ioana_1996 a întrebat:

Buna
Mi.am luat de curand Air Max uri si pana acum doar ce le.am sters putin doar cu servetel umed. M.am gandit sa.i bag in masina de spalat sa ii spal, poate sa se intample ceva cu ei? Cu pernita de aer?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de unde i-ai luat. Daca sunt de la un magazin ok si sunt calitativi atunci da, poti sa-i bagi fara problema.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu mi-am bagat air max nu a patit nimic

| Adina_Ioana_1996 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Sunt luati din Germania, deci ma gandesc ca sunt de calitate...