| AntonelaCK a întrebat:

Mi-am pus piercing in buric acum 2 saptamani. Ideea e ca de cateva zile a inceput sa ma manance in zona respectiva.
Ar putea fi un semn ca se vindeca sau?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa va bagati microbi in corp si nu stiti de la ce va imbolnaviti. Apoi dati vina pe medici si pe spitalele romanesti. Se pare ca ai infectie in interior.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut o mare prostie, ar putea fi semn ca se infectează, buricul este o zonă sensibilă acolo se află intestinele (mațele) numai prostii aveti ma copii in cap.

| LPCTSTR a răspuns:

Din contra, un semn ca exista infectie.
Singura solutie, daca nu vrei sa dai in complicatii, este sa il scoti si sa aplici betadina/rivanol. Poti aplica si acum, insa ma insel ca va penetra pana in interior cat sa faca ceva.