| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti cum miroase parfumurile de la avon Little white dress, Little black dress, Passion dance si Spotlight?

9 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Little white dress si little black dress le am si miros extraordinar.Le ador
Passion dance miroase bine, nici fantastic dupa parerea mea dar e ok.
Spotlight sincer nu l-am avut dar am auzit ca miroase bine. Acum depinde care iti place.Eu iti dau o sugestie sa-ti cumperi little black/white dress sunt foarte bune

| princess a răspuns:

Preferatele mele passion dance, little black dress si percive big grin miros super bine toate, depinde de gusturi

| Artemisia a răspuns:

Cum sa miroase? Frumos?

| Awndre a răspuns:

Eu stiu, am cate o monstra din fiecare. cu ce te pot ajuta?

| Icecream15 a răspuns:

Le-am mirosit pe toate.love struck Miros extraordinar love struck

| giuly a răspuns:

Vrei să ţi se descrie in cuvinte cum miroase parfumurile?
*epic lol*

| timiHash a răspuns:

Miros mai nu miroase...oh go on

| roberta_9285 a răspuns:

Eu am acasa passion dance si black little dress.Blacc little dress miroase f f f fian il adoir:X passion dance miroase prea puternik dupa parerea mea si ramane pe haine dp splat ceeea ce urasc f tarestraight face

| astamik a răspuns:

Little black dress si spotlight miros bine, si se mentine parfumul de-alungul zileiwinking