| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti cum se foloseste untul de cacao bucati Kalyteea pentru bronzat

Răspuns Câştigător
| Pruteanu_Alexandra_1988 a răspuns:

Pentru bronzat? sau pentru pielea bronzata? De bucati pentru bronzat pielea trebuie sa ma mai documentez.IN SCHIMB Pentru pielea bronzata este foarte bun si se aplica direct pe piele. Prin frecarea cu pielea se topeste.Se incalzeste putin si se topeste atat cat este nevoie pentru a o hrani, hidrata pe portiunea respectiva si a-i da un aspect sanatos.